Casa Charme Βίλα
| Wi-Fi | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Charme Βίλα Brotas με θέα στην εσωτερική αυλή απέχει μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο dos Saltos. Η παραθεριστική κατοικία διαθέτει δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης αυτοκινήτων και βεράντα με θέα στον κήπο.
Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 1 χλμ. από θρησκευτικούς χώρους, όπως Paróquia De Nossa Senhora Das Dores.
Η Casa Charme Βίλα διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Αυτή η βίλα έχει τραπεζαρία και υπαίθρια τραπεζαρία με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Σπεσιαλιτέ ιαπωνικής κουζίνας σερβίρονται στο Nikkey Sushi Culinaria Oriental, που απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από αυτή τη βίλα. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Αραρακουάρα, το οποίο βρίσκεται 110 χιλιόμετρα μακριά από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- the park Heels250 μ.
- Museu do Calhambeque250 μ.
- Πάρκο Saltos250 μ.
- Capela de Santa Cruz350 μ.
- Casa das Maquinas200 μ.
- Quadri Company50 μ.
- Vaca Nautica450 μ.
- Cuesta Adventure Bike Tours400 μ.
- H2Omem500 μ.
- Anand Atelier300 μ.
- Αεροδρόμια
- Αραρακουάρα Αεροδρόμιο108 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Casa Charme Βίλα;
Parque dos Saltos, Museu do Calhambeque και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Casa Charme Βίλα. - ❓
Σε η Casa Charme Βίλα έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa Charme Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Charme Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Casa Charme Βίλα αποτελεί 80$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.